Български (България)English (United Kingdom)

Visitors

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterДНЕС610
mod_vvisit_counterВЧЕРА737
mod_vvisit_counterТАЗИ СЕДМИЦА7394
mod_vvisit_counterТОЗИ МЕСЕЦ22976
mod_vvisit_counterВСИЧКО2357775
first
  
last
 
 
start
stop
Home NEWS
НОВИНИ
Анализ на годишните резултати 2017_2018
There are no translations available.

Анализ на годишните резултати 2017_2018

 
График за провеждане на поправителните изпити за учениците от 9-11клас
There are no translations available.

СУ „Христо Ботев“ гр.Кубрат

ЗАПОВЕД

  594/29.06.2018г

На основание чл. 259, ал.1 от ЗПУО, чл. 29г, ал. 1 и ал. 2 от Наредба № 3 от 15.04.2003 г. за системата за оценяване и чл. 28 от Наредба № 3 от 15.04.2003 г. за системата за оценяване, във връзка с § 2, ал. 2 от Преходните и заключителни разпоредби на Наредба № 11 от 01.09.2016 г. за оценяване на резултатите от обучението на учениците

Определям:

График за провеждане на поправителните изпити за учениците от VIII  – XI клас през  юлска сесия, уч. 2017/2018г., както следва:

 

Дата,  нач. час

Изпит по учебен предмет

04.07.2018 г.

9.00 ч.

Психология и логика

05.07.2018 г.

9.00ч

География и икономика

09.07.2018 г.

9.00 ч.

Български език и литература

10.07.2018 г.

9.00ч

Информатика

11.07.2018 г.

9.00ч

Химия и опазване на околната среда

                                                                           

Допускам до явяване на изпит:

 

1.      Илина Илиева Илиева – 10 б

2.      Миглена Стоянова Борисова 10 б

3.      Тезгюн Тезджанов Лютфиев 10 б

4.      Ахменур Бейзат Али 10 б

5.      Станчо Диянов Митев  9 б

6.      Александър Мирославов Георгиев 9б

7.      Алпер Нруфет Расим 

8.      Ревин Мустафов Исмаилов 9б

9. Гизем Милкова Велинова 8б 

                                                                                        Директор:

                                                                                                                                          Росица Христова

 
Касов отчет към 31.03.2018
There are no translations available.

касов отчет към 31.03.2018

 
БРАВО НИЯ!
There are no translations available.

БРАВО НИЯ!

Ния Павлинова Данаилова, ученичка в 7б клас на СУ "Христо Ботев" постигна най-високия резултат на НВО по БЕЛ в Разградска област. Отличното бе представянето й и на НВО по математика.

Поздравяваме я за успехите и й желаем весело лято и нови успехи!

 
СПИСЪК с разпределението на зрелостниците по изпитни сгради и зали, подали заявление за допускане до ДЗИ
There are no translations available.

 

 

СПИСЪК

с разпределението на зрелостниците по изпитни сгради и зали,

подали заявление за допускане до ДЗИ

В Средно училище   "Христо Ботев", ГР.КУБРАТ

 

 

Вх.№/Име

ДЗИ

Дата

Начало на изпита

Сграда

(име и адрес на училището)

Зала №

1707001: АЛЕКСАНДРА ГЕОРГИЕВА КОЙЧЕВА

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

 

Английски език

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

1707002: БЕРК ТАМЕРОВ РЕМЗИЕВ

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

2

 

Английски език

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

2

1707003: БИРДЖАН БЕЯСЕТИН ЯЛАМА

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

 

Английски език

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

1707004: БЕРКАНТ СЕЗГИН ИСМЕТ

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

 

Математика

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

1707005: ДЕСИСЛАВА СТЕФКОВА ГЕНОВА

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

 

Биология и здравно образование

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

1707006: ДИМИТЪР ПАВЛОВ ГАНЧЕВ

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

 

Английски език

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

2

1707007: ЗДРАВКО ГЕОРГИЕВ ГЕОРГИЕВ

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

 

Английски език

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

1707008: ЗОРНИЦА НИКОЛАЕВА ДИМИТРОВА

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

 

Английски език

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

2

1707009: ИВАЙЛО НИКОЛАЕВ ПЕНКОВ

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

2

 

Английски език

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

1707010: ИВИАНА САВКОВА ХРИСТОВА

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

 

Английски език

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

2

1707011: ИРЕН ГЕОРГИЕВА РУСЕВА

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

 

Биология и здравно образование

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

1707012: КАРИНА КРАСИМИРОВА УЗУНОВА

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

 

Английски език

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

1707013: КРИСТИАНА ПЛАМЕНОВА ПЕТРОВА

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

 

История и цивилизация

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

1707014: ЛИЯНА КРАСИМИРОВА ПЕТРОВА

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

 

Биология и здравно образование

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

1707015: МАРИНА МИЛЕН ПЕТКОВА

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

 

Английски език

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

2

1707016: МАРИЯ ЦАНКОВА ГЕОРГИЕВА

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

 

Английски език

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

1707017: МЕЛИСА СИНАНОВА НУРИДИНОВА

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

2

 

Биология и здравно образование

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

1707018: НЕДИМ ЮКСЕЛОВ АХМЕДОВ

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

 

Английски език

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

2

1707019: ПАОЛИНА МЛАДЕНОВА ПАНАЙОТОВА

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

 

Английски език

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

1707020: ПОЛЯ НИКОЛАЕВА ХРИСТОВА

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

 

Английски език

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

2

1707021: СИЛВИ МИРОСЛАВОВА РАЙЧЕВА

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

 

Английски език

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

1707022: ТАМЕР СЕЙХАНОВ ШЕЗАИРОВ

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

 

Английски език

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

2

1707023: ТЕОДОР СТОЯНОВ ЧЕРНИКОВ

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

2

 

Математика

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

1707024: ЦВЕТА ЦВЕТАЛИНОВА КОЦЕВА

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

 

Математика

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

1707025: ЯШАР ХАСАНОВ ХАСАНОВ

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

 

Математика

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

1707026: ПЕТЪР МИЛЕНОВ ПЕТРОВ

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

 

Философски цикъл

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

1707027: КРИСТОФЪР МАРИЯНОВ ИВАНОВ

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

2

 

Философски цикъл

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

1707028: ИБРЯМ СЕЛМАН МЕХМЕД

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

 

Биология и здравно образование

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

1707029: ДАМЯНА АНГЕЛОВА ХРИСТОВА

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

2

 

Английски език

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

1707030: СТЕФАН ГЕОРГИЕВ МОСКОВ

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

 

Биология и здравно образование

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

1707031: ДЕНИС БАХТИЯР ЗИКРЮ

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

 

Английски език

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

2

1707032: АДЕМ ХЮСЕИН КАРАМУСА

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

 

Английски език

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

1707033: СТЕФАН СТАНИМИРОВ ПЕТРОВ

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

 

Английски език

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

2

1707034: КАДРИЕ ШУКРИЕВА АДЕМОВА

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

 

Философски цикъл

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

1707035: ЕЛИС РЕДЖЕБ ШАБАН

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

 

Биология и здравно образование

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

1707036: ЮРКЮШ КАДРИЕВА ШАБАНОВА

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

2

 

Биология и здравно образование

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

1707037: СЕДАТ САФЕТИН ИСМАИЛ

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

 

Биология и здравно образование

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

1707038: СВЕТЛОМИР СВИЛЕНОВ КАЛЧЕВ

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

 

Биология и здравно образование

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

1707039: СТАНИСЛАВ ЙОРДАНОВ ИЛИЕВ

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

 

Математика

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

1707040: АНЕЛ ХЮСЕИН ШЕН

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

 

Английски език

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

1707041: ФАТМЕ АЛИ ХАСАН

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

2

 

Биология и здравно образование

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

1707042: НАРГИС РАФИ ХЮСЕИНОВА

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

 

Биология и здравно образование

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

                                                                                  

 

 

ГР.КУБРАТ                                                    

                              

Дата: 08.05.2018 г.                                                   Директор: ______________________

                                                                                                                                              (подпис и печат)

 
« StartPrev11121314151617181920NextEnd »

Page 11 of 32
farmakosha.com