Български (България)English (United Kingdom)
Начало НОВИНИ Резултати от конкурс – изложба „Баба Марта бързала, мартенички вързала – 2024“ за изработване на мартеница и мартенско пано.
Резултати от конкурс – изложба „Баба Марта бързала, мартенички вързала – 2024“ за изработване на мартеница и мартенско пано.

Резултати от конкурс – изложба

„Баба Марта бързала, мартенички вързала – 2024“

за изработване на мартеница и мартенско пано.

3-6 години: 1-во място - ДГ С. Бисерци, база Звънарци – Серай Сердар Салиева;

                     2-ро място - ДГ „Щастливо детство“ гр. Кубрат – Амели Илиева;

                     3-то място - ДГ „Здравец“ гр. Кубрат, група „Слънчо“ – Пламен Стефанов Петров;   

                     3-то място – ДГ Божурово – Ефе и Еге Ведат;                      

7-11 години:  1-во място – СУ „Христо Ботев“ гр. Кубрат – Толга Гюнер Санджактар - 1“б“ клас;

                        1-во място – ОУ с. Беловец – Айсу Меджнунова Мюджаибова;

                        2-ро място - СУ „Христо Ботев“ гр. Кубрат – Ерем Мехмедов - 1“б“ клас;

                        2-ро място – Айсу Мюджаибова;

                       3-то място -  СУ „Христо Ботев“ гр. Кубрат – Теодора Тодорова – 2 „в“ клас;

                          3-то място - СУ „Христо Ботев“ гр. Кубрат – Едже Орхан 2 „в“ клас;                    

12-15 години:  1-во място – не се пресъжда;

                          2-ро място - не се пресъжда;

                          3-то място - СУ „Христо Ботев“ гр. Кубрат – Йоанна Мичева – 8 „б“ клас;

16-18 години:  1-во място - СУ „Христо Ботев“ гр. Кубрат – Кристияна Димитрова и Румина Драгнева – 10 „б“ клас;

                          2-ро място - СУ „Христо Ботев“ гр. Кубрат – Гергана Атанасова 11 „а“ клас;

                          3-то място - СУ „Христо Ботев“ гр. Кубрат – 12 „А“ клас;                         

над 19 години:  1-во място – Дом за стари хора, с. Тертер;

                              2-ро място – ДЦПЛУ гр. Кубрат;

                              3-то място - не се пресъжда. 

Поощрителни награди:

1. Мелина Ан Миланов – 8 год. – с. Мъдрево

2. Марин Маринов Генов – 1-ви клас, ОУ с. Беловец

3. Семих Игданов Зюлкяров 7 год., с. Божурово;

4. Иван Северинов Красимиров 9 год.

5. Гергана и Ивана Владимирова Василева 10 год., с. Беловец

6. Нур Красимирова Емилова 10 год., с Беловец;

7. Туана Сонер Артар - 1“а“ клас;

8. Аслъ Назми - 1“а“ клас;

9. Лора Станчева - 1“б“ клас;

10. Дея Николаева - 1“б“ клас;

11. Шарл Пиер Дейер - 1“б“ клас;

12. Езги Джунейтова Османова - 1“а“ клас;

13. Азра Х. Неджми - 1“а“ клас;

14. Мелис Мерал - 1“б“ клас;

15. Езил Исмаилова - 2 „а“ клас;                    

16. Цветомира Драганова - 2 „б“ клас;                    

17. Мария Енчева 2 „б“ клас;                    

18. Диляй Джунейтова Джеватова -2 „б“ клас;                    

19. Анъл Юджел - 2 „а“ клас;                    

20. Калоян Цветалинов - 2 „а“ клас;                    

21. Виктория Светлинова Атанасова - 3 „а“ клас;                    

22. Велислав Светлинов Атанасов - 3 „а“ клас;                    

23. Джейда Гюнерова Халибрамова - 3 „а“ клас;                    

24. Лъчезара Станимирова Стоянова – 9 год.

25. Берай Гюнай Ферад - 3 „в“ клас;                    

26. Еге Мюмюн Хасан - 3 „в“ клас;                    

27. Евгени Каменов Кирилов - 3 „в“ клас;                    

28. Здравко Каменов Кирилов - 3 „в“ клас;                    

29. Виктор - 3 „а“ клас;                    

30. Виктория Дениславова Стефанова - 3 „б“ клас;                    

31. Ибрям Атанай Ахмед - 4 „а“ клас;                    

32. Александра Пламенова Атанасова - 4 „а“ клас;                    

33. Натали Светломирова - 4 „б“ клас;   

34. Естер Небиева – 5 „в“ клас.   

 
farmakosha.com