Български (България)English (United Kingdom)

ПОСЕТИТЕЛИ

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterДНЕС28
mod_vvisit_counterВЧЕРА904
mod_vvisit_counterТАЗИ СЕДМИЦА28
mod_vvisit_counterТОЗИ МЕСЕЦ5019
mod_vvisit_counterВСИЧКО2237657
first
  
last
 
 
start
stop
Начало ПРАВИЛНИЦИ И ДОКУМЕНТИ График за консултации по предмети - 2021-2022, Първи срок
График за консултации по предмети - 2021-2022, Първи срок ПДФ Печат Е-мейл
Написано от Administrator   
Понеделник, 11 Октомври 2021 00:00

 

СРЕДНО  УЧИЛИЩЕ

„ Х Р И С Т О   Б О Т Е В ” – КУБРАТ

 

УТВЪРЖДАВАМ:

РОСИЦА ХРИСТОВА

ДИРЕКТОР (зап. №17/23.09.2021г..)

 

ГРАФИК ЗА КОНСУЛТАЦИИ ПО ПРЕДМЕТИ

2021/2022 - първи срок

  Учител

Ден

Час

 

Български език и литература

 

 

1

Марийка Христова

вторник

15.30

2

Невин Мустафова

вторник

15.30

3

Анка Василева

вторник

15.30

4

Найден Нанев

вторник

15.30

5

Петя Димитрова

вторник

15.30

 

Английски език

 

 

6

Нина Цонева

вторник

15.30

7

Леман Хамдиева

вторник

15.30

8

Биляна Димитрова

вторник

15.30

9

Каролина Иванова

вторник

15.30

 

Руски език

 

 

10

Найден Нанев

вторник

15.30

11

Силвия Христова

вторник

14.30

12

Марийка Христова

вторник

15.30

13

Ивелин Иванов

вторник

13.30

 

Немски език

 

 

14

Айсел Вели Реджебова

вторник

15.30

 

Математика

 

 

15

Димо Митев

вторник

13.30

16

Даниела Йорданова

вторник

15.30

17

Нургюл Солак

вторник

15.30

18

Виждан Мухаремова

вторник

15.30

 

ИТ; Компютърно моделиране

 

 

19

Цветомира Маринова

вторник

15.30

20

Чавдар Маринов

вторник

15.30

21

Виждан Мухаремова

вторник

15.30

 

История и цивилизация

 

 

22

Борислав Борисов

вторник

15.30

23

Иванка Алексиева

вторник

15.30

24

Венко Божанов

вторник

14.30

 

Философия, Гражданско образование

 

 

25

 Едиз Акифов

вторник

15.30

 

География и икономика

 

 

26

Дарина Николова

вторник

15.30

27

Силвена Богданова

вторник

15.30

 

Биология и ЗО/ Човекът и природата

 

 

28

Майя Радева

вторник

15.30

29

Елка Димитрова

вторник

15.30

30

Росица Христова

вторник

14.30

31

Силвена Богданова

вторник

15.30

32

Айсел Вели Реджебова

вторник

15.30

 

Химия и ООС

 

 

33

Валентина Димитрова

вторник

15.30

34

Елка Димитрова

вторник

15.30

35

Майя Радева

вторник

15.30

 

Физика и астрономия

 

 

36

Валентина Димитрова

вторник

15.30

 

 Музика

 

 

37

Сийка Русева

вторник

15.30

 

Технологии и предпр., ИИ

 

 

38

Диана Илиева

вторник

15.30

 

Изобразително изкуство

 

 

39

Стоян Черников

вторник

15.30

 

ФВС

 

 

40

Илиян Илиев

вторник

15.30

41

Елеонора Стефанова

вторник

15.30

42

Ивелин Горчев

вторник

13.30

 

Начален курс

 

 

 43

Анелия Георгиева

сряда

15.15

 44

Нуршен Халилова

вторник

15.15

45

Пламена Овчарова

вторник

15.15

46

Елка Игнатова

вторник

15.15

47

Анастасия Михайлова

вторник

15.15

48

Добринка Илиева

вторник

15.15

49

Цветомира Стоянова

вторник

15.15

50

Поликсена Енчева

вторник

15.15

  51

Бахтишен Османова

вторник

15.15

52

Величка Иванова

вторник

15.15

53

Татяна Попова

вторник

15.15

54

Ивелина Николова

вторник

15.15

 

LAST_UPDATED2
 
farmakosha.com