Български (България)English (United Kingdom)

Visitors

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterДНЕС279
mod_vvisit_counterВЧЕРА762
mod_vvisit_counterТАЗИ СЕДМИЦА1877
mod_vvisit_counterТОЗИ МЕСЕЦ27766
mod_vvisit_counterВСИЧКО1535370
first
  
last
 
 
start
stop
Home NEWS
НОВИНИ
Работни места - месец август
There are no translations available.

 
Инициативи на фондация „Национален алианс за работа с доброволци” /НАРД/
There are no translations available.

СОУ „Христо Ботев“ – гр. Кубрат участва в две инициативи на

фондация Национален алианс за работа с доброволци” /НАРД/

 

Ø  Национален форум  „Доброволчеството – фактор за реализация“

София /22.06.- 23.06.2016г./

Ø  Национално обучение за младежки мултиплаери

Пловдив /01.07.- 03.07.2016г./

 Националният форум събра представители на различни сектори – бизнес, национални власти, НПО, образователни институции и др. Дискутирани бяха теми и практики, свързани с признание и валидиране на знания, трупани по неформален път,  доброволчеството и признаването му пред работодатели, усвояване на мерки и професионални умения през неформално учене и как те спомагат личностната и професиоанална реализация на младите хора в България.

В Националното обучение по проект на НАРД „Младежки мултиплаери за интеркултурен диалог“, финансиран от Фондация Ана Линд се включиха 70 млади хора от над 15 населени места, които в рамките на три дена, усвоиха знания и умения свързани с културното многообразие,  мултикултурна чувствителност, предразсъдъците и стереотипи, расизъм и дискриминция.

В края на обучението всички екипи разработиха  местни планове за реализиране на дейности за мултикултурен диалог, които ще се осъществят през месец септември на база изработена Национална карта на мултикултурните зони в България.

Проектът се реализира в партньорство с четири организации – Надежда Хасково, МИС Разлог, Център на НПО в Разград и Арабис.

Целта на проекта е повишаване познаването,  толерантността  и разбирането между отделните културни общности в  различните населени места на територията на България, включително бежанци чрез разнообразни  интеркултурни дейности,  осъществявани от  младежки мултиплаери, които работят на местно ниво.

               Участници от нашето училище бяха: Ралица Георгиева Йорданова - 8А клас, Калоян Пламенов Хараламбиев - 8А. клас,  ръководител Валентина Петрова. 

         

 
Поправигелна юнска сесия - 9-12 клас
There are no translations available.

СОУ „Христо Ботев“ гр.Кубрат

ГРАФИК И КОМИСИИ  ЗА ПОПРАВИТЕЛНИТЕ ИЗПИТИ

 IХ  - ХI клас, дневна форма на обучение през юнска  сесия  2016г

 Дата, начален час

Изпит по учебен предмет

Клас

Комисия по оценяването

04.07.2016г.

9.30 ч.

Биология и ЗО ЗП

10кл.

Майя Радева – председател

Елка Димитрова – член

 

05.07.2016г.

9.30ч.

Биология и ЗО ЗИП

10кл.

Майя Радева – председател

Елка Димитрова – член

 

06.07.2016г.

9.30ч.

Математика  ЗП

10кл.

Димо Митев – председател

Виждан Хюсеин – член

07.07.2016г.

9.30ч.

БЕЛ ЗП

9кл

10кл

11кл.

Марийка Христова – председател

Анка Василева - член

08.07.2016г.

9.30ч.

История и цивилизация - ЗП

9кл.

11кл.

Борислав Борисов – председател

Иванка Алексиева - член

Физика и астрономия

10кл.

Валентина Петрова – председател

Любка Мишева – член

11.07.2016г.

9.30ч

Химия и ОСС

9кл.

10 кл

Любка Мишева – председател

Елка Димитрова - член

12.07.2016г. 9.30ч

Английски език

9кл

10кл

Каролина Иванова – председател

Марина Йорданова – член

13.07.2016г.

9.30ч.

География и икономика

10кл

Дарина Николова – председател

Иванка Алексиева – член.

 

 

 

 

 
Списъци на учениците от 5 клас
There are no translations available.

Списък на учениците от 5 а клас

 

Име

Презиме

Фамилия

1.                  

Алпай

Аднан

Хъкмет

2.                  

Антония

Петрова

Иванова

3.                  

Венислава

Георгиева

Георгиева

4.                  

Виктория

Красимирова

Христова

5.                  

Даниел

Николаев

Василев

6.                  

Даниела

Златкова

Димитрова

7.                  

Джулияна

Руменова

Енева

8.                  

Димитър

Георгиев

Димитров

9.                  

Емре

Хасан

Осман

10.             

Ивайло

Атанасов

Василев

11.             

Инна

Владимирова

Иванова

12.             

Кенан

Кямуран

Ремзи

13.             

Любомир

Миленов

Петров

14.             

Мелиса

Илхан

Неджати

15.             

Меркан

Назъмов

Ахмедов

16.             

Мерт

Аднен

Махмуд

17.             

Милан

Василев

Стоилов

18.             

Назмие

Ибрямова

Февзиева

19.             

Нелина

Илиева

Асенова

20.             

Осман

Севимов

Османов

21.             

Радостина

Валентинова

Върбанова

22.             

Сечил

Орханова

Назъмова

23.             

Симге

Мертин

Мехди

24.             

Шейда

Илханова

Шазаирова

 

 

Класен ръководител: Найден Нанев

Списък на учениците от 5 б клас

Име

Презиме

Фамилия

1.                  

Аляра

Тамерова

Ремзиева

2.                  

Аника

Миткова

Иванова

3.                  

Аян

Адемов

Хъкметов

4.                  

Баръш

Хасанов

Шеремедов

5.                  

Берна

Нурай

Фаикова

6.                  

Борис

Пламенов

Сейков

7.                  

Венелин

Димитров

Христов

8.                  

Виктор

Десиславов

Димитров

9.                  

Владимир

Валентинов

Денчев

10.             

Владислав

Драгомиров

Симеонов

11.             

Гизем

Ремзиева

Зейнулова

12.             

Делисия

Георгиева

Маринова

13.             

Десимир

Иванов

Йорданов

14.             

Джерем

Шурай

Исмет

15.             

Джесика

Сергеева

Панкова

16.             

Зорница

Пламенова

Великова

17.             

Красина

Десимирева

Крумова

18.             

Кристоф

Генадиев

Маринов

19.             

Мелин

Гюнан

Ахмед

20.             

Мурат

Тунчер

Шефкет

21.             

Преслава

Павлинова

Коджахристова

22.             

Селин

Бюлент

Хъкмет

23.             

Селис

Тезгинова

Османова

24.             

Тюлин

Зияидинова

Кемалидинова

 

Класен ръководител: Марина Йорданова

 
Поправителни изпити - юнска сесия 5-8 клас
There are no translations available.

Учениците от с. Задруга и с. Точилари ще бъдат извозвани с училищния автобус с час на тръгване 7,00 часа и връщани 11,30 часа всеки ден от 16 юни до 27 юни.

 

Ученици на поправителни изпити - юнска сесия 2016г.

5. - 8. клас

 

Име, презиме, фамилия

клас

 

учебни предмети/дата за изпит

 

20.юни

21.юни

22.юни

23.юни

24.юни

27.юни

28.юни

Берке Беркант Ахмед

5 б

 

 

Математика ЗИП

 

 

 

 

Мехмед Йълмаз Кяшиф

5 б

 

 

Математика ЗИП

 

 

 

 

Мерт Бехти Бекир

6 а

 

Математика ЗП

Математика ЗИП

География и икономика

 

История и цивилизация

 

Николай Петков Петков

6 а

 

Математика ЗП

Математика ЗИП

 

 

 

 

Тунджай Тезгюл Исмаилов

6 б

БЕЛ ЗП

Математика ЗП

Математика ЗИП

География и икономика

Човекът и природата

БЕЛ ЗИП

английски език

Айсун Семов Семов

7 а

 

Математика ЗП

 

География и икономика

 

 

английски език

Айча Велиева Фикретова

7 а

 

 

 

 

биология и здравно образование

 

 

Ергин Ергинов Юсеинов

7 а

 

Математика ЗП

 

 

биология и здравно образование

 

 

Беркай Айнур Ниязи

7 а

 

Математика ЗП

 

 

биология и здравно образование

 

 

Кадер Зия Мустафа

7 а

 

Математика ЗП

 

 

 

 

 

Ревин Мустафов Исмаилов

7 а

 

Математика ЗП

 

 

биология и здравно образование

 

 

Хакан Рейхан Неджми

7 а

БЕЛ ЗП

Математика ЗП

химия

География и икономика

биология и здравно образование

История и цивилизация

 

Серен Недред Шериф

7 б

БЕЛ ЗП

Математика ЗП

 

 

 

 

английски език

Бейджан Бейнуров Османов

7 б

 

Математика ЗП

 

 

 

 

 

Йорданка Радомирова Божилова

7 б

 

Математика ЗП

 

 

 

 

 

Дуйгу Синан Фикрет

7 в

БЕЛ ЗП

Математика ЗП

 

 

биология и здравно образование

История и цивилизация

 

Станислава Димитрова Станчева

7 в

 

Математика ЗП

 

 

 

физика

 

Александър Мирославов Георгиев

8 б

 

 

химия

 

 

 

 

Джан Кенанов Хюсеинов

8 б

 

 

химия

 

 

 

 

Ерен Ирфанов Мехмедов

8 б

 

 

химия

 

 

 

 

Орхан Нехрин Хасан

8 б

 

математика ЗП

 

 

 

 

 

Селин Ахтерова Селманова

8 б

БЕЛ ЗП

 

химия

 

биология и здравно образование

 

 

Синем Бюнаминова Селманова

8 б

 

 

химия

 

 

 

 

Тезгюн Тензджанов Лютфиев

8 б

 

 

химия

 

 

 

 

Толга Белгинов Абтулов

8 б

БЕЛ ЗП

Математика ЗП

химия

география

 

 

 

Шерлин Шермин Рюстем

8 б

БЕЛ ЗП

Математика ЗП

химия

география

 

 

 

 
« StartPrev12345678910NextEnd »

Page 10 of 40