Български (България)English (United Kingdom)

Visitors

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterДНЕС1222
mod_vvisit_counterВЧЕРА1541
mod_vvisit_counterТАЗИ СЕДМИЦА1222
mod_vvisit_counterТОЗИ МЕСЕЦ4502
mod_vvisit_counterВСИЧКО1688075
first
  
last
 
 
start
stop
Home NEWS
НОВИНИ
СПИСЪК с разпределението на зрелостниците по изпитни сгради и зали, подали заявление за допускане до ДЗИ
There are no translations available.

 

 

СПИСЪК

с разпределението на зрелостниците по изпитни сгради и зали,

подали заявление за допускане до ДЗИ

В Средно училище   "Христо Ботев", ГР.КУБРАТ

 

 

Вх.№/Име

ДЗИ

Дата

Начало на изпита

Сграда

(име и адрес на училището)

Зала №

1707001: АЛЕКСАНДРА ГЕОРГИЕВА КОЙЧЕВА

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

 

Английски език

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

1707002: БЕРК ТАМЕРОВ РЕМЗИЕВ

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

2

 

Английски език

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

2

1707003: БИРДЖАН БЕЯСЕТИН ЯЛАМА

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

 

Английски език

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

1707004: БЕРКАНТ СЕЗГИН ИСМЕТ

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

 

Математика

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

1707005: ДЕСИСЛАВА СТЕФКОВА ГЕНОВА

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

 

Биология и здравно образование

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

1707006: ДИМИТЪР ПАВЛОВ ГАНЧЕВ

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

 

Английски език

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

2

1707007: ЗДРАВКО ГЕОРГИЕВ ГЕОРГИЕВ

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

 

Английски език

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

1707008: ЗОРНИЦА НИКОЛАЕВА ДИМИТРОВА

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

 

Английски език

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

2

1707009: ИВАЙЛО НИКОЛАЕВ ПЕНКОВ

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

2

 

Английски език

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

1707010: ИВИАНА САВКОВА ХРИСТОВА

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

 

Английски език

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

2

1707011: ИРЕН ГЕОРГИЕВА РУСЕВА

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

 

Биология и здравно образование

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

1707012: КАРИНА КРАСИМИРОВА УЗУНОВА

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

 

Английски език

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

1707013: КРИСТИАНА ПЛАМЕНОВА ПЕТРОВА

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

 

История и цивилизация

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

1707014: ЛИЯНА КРАСИМИРОВА ПЕТРОВА

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

 

Биология и здравно образование

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

1707015: МАРИНА МИЛЕН ПЕТКОВА

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

 

Английски език

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

2

1707016: МАРИЯ ЦАНКОВА ГЕОРГИЕВА

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

 

Английски език

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

1707017: МЕЛИСА СИНАНОВА НУРИДИНОВА

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

2

 

Биология и здравно образование

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

1707018: НЕДИМ ЮКСЕЛОВ АХМЕДОВ

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

 

Английски език

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

2

1707019: ПАОЛИНА МЛАДЕНОВА ПАНАЙОТОВА

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

 

Английски език

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

1707020: ПОЛЯ НИКОЛАЕВА ХРИСТОВА

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

 

Английски език

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

2

1707021: СИЛВИ МИРОСЛАВОВА РАЙЧЕВА

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

 

Английски език

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

1707022: ТАМЕР СЕЙХАНОВ ШЕЗАИРОВ

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

 

Английски език

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

2

1707023: ТЕОДОР СТОЯНОВ ЧЕРНИКОВ

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

2

 

Математика

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

1707024: ЦВЕТА ЦВЕТАЛИНОВА КОЦЕВА

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

 

Математика

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

1707025: ЯШАР ХАСАНОВ ХАСАНОВ

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

 

Математика

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

1707026: ПЕТЪР МИЛЕНОВ ПЕТРОВ

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

 

Философски цикъл

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

1707027: КРИСТОФЪР МАРИЯНОВ ИВАНОВ

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

2

 

Философски цикъл

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

1707028: ИБРЯМ СЕЛМАН МЕХМЕД

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

 

Биология и здравно образование

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

1707029: ДАМЯНА АНГЕЛОВА ХРИСТОВА

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

2

 

Английски език

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

1707030: СТЕФАН ГЕОРГИЕВ МОСКОВ

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

 

Биология и здравно образование

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

1707031: ДЕНИС БАХТИЯР ЗИКРЮ

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

 

Английски език

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

2

1707032: АДЕМ ХЮСЕИН КАРАМУСА

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

 

Английски език

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

1707033: СТЕФАН СТАНИМИРОВ ПЕТРОВ

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

 

Английски език

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

2

1707034: КАДРИЕ ШУКРИЕВА АДЕМОВА

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

 

Философски цикъл

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

1707035: ЕЛИС РЕДЖЕБ ШАБАН

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

 

Биология и здравно образование

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

1707036: ЮРКЮШ КАДРИЕВА ШАБАНОВА

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

2

 

Биология и здравно образование

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

1707037: СЕДАТ САФЕТИН ИСМАИЛ

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

 

Биология и здравно образование

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

1707038: СВЕТЛОМИР СВИЛЕНОВ КАЛЧЕВ

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

 

Биология и здравно образование

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

1707039: СТАНИСЛАВ ЙОРДАНОВ ИЛИЕВ

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

 

Математика

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

1707040: АНЕЛ ХЮСЕИН ШЕН

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

 

Английски език

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

1707041: ФАТМЕ АЛИ ХАСАН

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

2

 

Биология и здравно образование

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

1707042: НАРГИС РАФИ ХЮСЕИНОВА

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

 

Биология и здравно образование

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

                                                                                  

 

 

ГР.КУБРАТ                                                    

                              

Дата: 08.05.2018 г.                                                   Директор: ______________________

                                                                                                                                              (подпис и печат)

 
Състезание по БДП с учениците от 5 клас
There are no translations available.

 
Конкурс за детска рисунка
There are no translations available.

 
Бюджет 2018 на СУ "Христо Ботев"
There are no translations available.

Бюджет 2018 на СУ "Христо Ботев"

 
„Движим се за здраве“
There are no translations available.

„Движим се за здраве“

Мероприятия

-      Подготовка на стикери „Бъди активен“

-      Изпълнена FlashMOVE хореография

-      Народни танци

-      Екопоход  със забавни игри / като теглене на въже, бягане с чували, опъване на палатки /

 

Описание:   Около 200 ученици от Средно училище „Христо Ботев“ в Кубрат се включиха в Европейския ден на спорта в училище под надслов „Движим се за здраве“. Мероприятието стартира в 14,00  в двора на  училището с изпълнението на FlashMOVE хореография и народни танци. На участниците  бяха  раздадени стикери „Бъди активен“ и всички  взеха участие в екопоход по определен  горски маршрут от   4 километра. Малки и големи участваха в забавни игри, като теглене на въже, опъване на палатки и други. След приключване на похода  учениците направиха снимка с посланието  „Бъди активен и ти“.

 

 

 
« StartPrev12345678910NextEnd »

Page 7 of 42
farmakosha.com