Български (България)English (United Kingdom)

Visitors

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterДНЕС1181
mod_vvisit_counterВЧЕРА1072
mod_vvisit_counterТАЗИ СЕДМИЦА1181
mod_vvisit_counterТОЗИ МЕСЕЦ23190
mod_vvisit_counterВСИЧКО1738779
first
  
last
 
 
start
stop
Home NEWS
НОВИНИ
Програмата за училища посланици на Европейския парламент през учебната 2018/2019 година
There are no translations available.

 

  Имаме удоволствието да Ви съобщим, че Нашето училище беше избрано сред 40-те нови учебни заведения от цялата страната, които ще се включат в Програмата за училища посланици на Европейския парламент през учебната 2018/2019 година.

Програмата има за цел да разясни на учениците техните права като европейски граждани, да ги запознае с работата на представители на ЕП и да им покаже как те самите могат окажат влияние върху демократичния живот в Европейския съюз, чрез редица дейности.

В края на годината училищата, които отговарят на изискванията на Програмата и са осъществили желаните дейности, ще бъдат удостоени със званието училище посланик на ЕП и ще получат плакет на специална церемония. Учениците от най-добре представилото се училище ще имат възможност да пътуват до Страсбург в рамките на програма „Евроскола“ на ЕП

Във връзка с това, всеки който желае да участва в програмата, да научи повече и стане младши посланик на ЕП, моля да заповяда в Актовата зала на училището в четвъртък 11.10 в 12.45 часа.

Нина Цонева

Марина Йорданова

 
Касов отчет към 30.06.2018
There are no translations available.

касов отчет към 30.06.2018

 
Анализ на годишните резултати 2017_2018
There are no translations available.

Анализ на годишните резултати 2017_2018

 
График за провеждане на поправителните изпити за учениците от 9-11клас
There are no translations available.

СУ „Христо Ботев“ гр.Кубрат

ЗАПОВЕД

  594/29.06.2018г

На основание чл. 259, ал.1 от ЗПУО, чл. 29г, ал. 1 и ал. 2 от Наредба № 3 от 15.04.2003 г. за системата за оценяване и чл. 28 от Наредба № 3 от 15.04.2003 г. за системата за оценяване, във връзка с § 2, ал. 2 от Преходните и заключителни разпоредби на Наредба № 11 от 01.09.2016 г. за оценяване на резултатите от обучението на учениците

Определям:

График за провеждане на поправителните изпити за учениците от VIII  – XI клас през  юлска сесия, уч. 2017/2018г., както следва:

 

Дата,  нач. час

Изпит по учебен предмет

04.07.2018 г.

9.00 ч.

Психология и логика

05.07.2018 г.

9.00ч

География и икономика

09.07.2018 г.

9.00 ч.

Български език и литература

10.07.2018 г.

9.00ч

Информатика

11.07.2018 г.

9.00ч

Химия и опазване на околната среда

                                                                           

Допускам до явяване на изпит:

 

1.      Илина Илиева Илиева – 10 б

2.      Миглена Стоянова Борисова 10 б

3.      Тезгюн Тезджанов Лютфиев 10 б

4.      Ахменур Бейзат Али 10 б

5.      Станчо Диянов Митев  9 б

6.      Александър Мирославов Георгиев 9б

7.      Алпер Нруфет Расим 

8.      Ревин Мустафов Исмаилов 9б

9. Гизем Милкова Велинова 8б 

                                                                                        Директор:

                                                                                                                                          Росица Христова

 
Списък на записаните в първи клас ученици и разпределение по паралелки за учебната 2018/2019 г.
There are no translations available.

 

Списък

 на записаните  в първи клас ученици и разпределение по паралелки

за учебната  2018/2019 г.

 

 I „А“  клас - Класен ръководител: Татяна Попова

1.      Атакан Салим Назми

2.      Джанай Исмаил Халил

3.      Дилек  Джунейтова  Джеватова

4.      Деря Денис Рафиева

5.      Джанер Берканов Ахмедов

6.      Дорук Селджан Веждет

7.      Емир Елмаз Санджактар

8.      Емир Севджанов  Ибраимов

9.      Енес Теодоров Найденов

10.  Ивияна Ивайлова Атанасова

11.  Мехмед Мехмед Мустафа

12.  Никол Георгиева Пенева

13.  Николас Севдалинов Романов

14.  Ния Найденова Йосифова

15.  Персиян Йорданов Митев

16.  Сонер Сюлейманов Селиманов

17.  Фатих Билял Местан

18.  Хелин Хюсеин Неджми

19.Тодор Добринов Иванов

I „Б“ клас - Класен ръководител: Нели Добрева

1.      Анна-Мария Пламенова Пеева

2.      Берк  Бейнуров Бейсимов

3.      Бурак Мехмед Пехливан

4.      Георги Даниелов Георгиев

5.      Джан Дженеров Джеватов

6.      Димана Миленова Христова

7.      Енвер Хасан Осман

8.      Енис Славков Селяйдинов

9.      Есмералда Бейханова Яшарова

10.  Ефе Айдън Рейхан

11.  Еюб Юсуфов Абтишев

12.  Корай Фикри Хабиб

13.  Мелани Дердиева Акифова

14.  Нурджан Ерханова  Джеватова

15.  Сали Несрин Сали

16.  Севинджан Вергин Сали

17.  Суна Самет  Исмаил

18.   Четин Ерджанов Селиманов

 
« StartPrev12345678910NextEnd »

Page 6 of 42
farmakosha.com