Български (България)English (United Kingdom)

Visitors

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterДНЕС193
mod_vvisit_counterВЧЕРА346
mod_vvisit_counterТАЗИ СЕДМИЦА3135
mod_vvisit_counterТОЗИ МЕСЕЦ1398
mod_vvisit_counterВСИЧКО1572457
first
  
last
 
 
start
stop
Home NEWS
НОВИНИ
Списък на учениците записани за 8.а , 9.б и 9.в клас
There are no translations available.

 
 
С П И С Ъ К
на записаните ученици в 8 /осми/ клас профил „Природоматематически” СОУ»Хр.Ботев»-Кубрат след трето класиране
2010 / 2011
Име,презиме,фамилия
 
Рег.№
Дата на издаване               
Наименование на учебното заведение от където е издадено
 
  1.  
Венсан Геогиев Найденов
 
300-125
15.06.2010г.
СОУ „Хр.Ботев”-Кубрат
  1.  
Калоян Павлинов Ангелов
 
255-28
15.06.2010г
ОУ”Хр.Смирненски”-Кубрат
  1.  
Мертан Бейханов Мехмедов
 
307-132
15.06.2010г
СОУ „Хр.Ботев „-Кубрат
  1.  
Весела Васкова Иванова
 
250-23
15.06.2010г
ОУ”Хр.Смирненски”-Кубрат
  1.  
Тодор Дениславов Тодоров
 
325-150
15.06.2010г
СОУ „ Хр.Ботев”-Кубрат
  1.  
Теодора Иванова Дякова
 
324-149
15.06.2010г
СОУ „Хр.Ботев”-Кубрат
  1.  
Гюлджан Биртен Хасан
 
314-139
15.06.2010г
СОУ „Хр.Ботев”-Кубрат
  1.  
Айсун Севгинова Ахмедова
 
00133-35
16.06.2010г.
ОУ”Н.Й.Вапцаров”-Севар
  1.  
Александър Росенов Джипов
 
248-21
15.06.2010г
ОУ”Хр.Смирненски”-Кубрат
  1.  
Димитър Руменов Банков
 
304-129
15.06.2010г
 СОУ „Хр.Ботев”- Кубрат
  1.  
Алпер Орхан Ахмед
 
311-136
15.06.2010г
 СОУ „Хр.Ботев”- Кубрат
  1.  
Калоян Красимиров Ганев
 
318-143
15.06.2010г
СОУ „ Хр.Ботев”-Кубрат
  1.  
Биргюл Сунай Сабри
 
540-76
16.06.2010г
ОУ „ Хр.Ботев”- Брестовене
  1.  
Севги Мюрвенова Ибрямова
 
252-25
15.06.2010г
ОУ”Хр.Смирненски”-Кубрат
  1.  
Вехби Ергинов Чакъров
 
26-1
15.06.2010г
ОУ „ В. Левски”- Беловец
  1.  
Юлияна Найденова Василева
 
254-27
15.06.2010г
ОУ”Хр.Смирненски”-Кубрат
  1.  
Димитър Георгиев Русев
 
315-140
15.06.2010г
СОУ „ Хр.Ботев”-Кубрат
  1.  
Свилен Георгиев Дечев
 
321-146
15.06.2010г
СОУ „ХР.Ботев”-Кубрат
  1.  
Христо Савков Христов
 
326-151
15.06.2010г
СОУ „ Хр.Ботев”-Кубрат
  1.  
Сибел Рейханова Тахирова
 
538-74
16.06.2010г
ОУ „ Хр.Ботев”- Брестовене
  1.  
Сюлбие Рейханова Тахирова
 
539-75
16.06.2010г
ОУ „ Хр.Ботев”- Брестовене
  1.  
Виктория Ангелова Венкова
 
302-127
15.06.2010г
СОУ „ Хр.Ботев”-Кубрат
  1.  
Стефан Георгиев Костадинов
 
309-134
15.06.2010г
СОУ „ Хр.Ботев”-Кубрат
  1.  
Елис Хаккъ Хюсеин
 
305-130
15.06.2010г
СОУ „ Хр.Ботев”-Кубрат
  1.  
Мария Георгиева Георгиева
 
319-144
15.06.2010г
СОУ „ Хр.Ботев”-Кубрат
  1.  
Деница Тодорова Иванова
 
303-128
15.06.20010
СОУ „ Хр.Ботев”-Кубрат

С П И С Ъ К

на записаните ученици в 9 /девети/ клас профил „Природоматематически” в СОУ»Хр.Ботев» - Кубрат - след трето класиране

2010 / 2011 г.

 

Име,презиме,фамилия

 

Бал

Серия

Рег. №

Дата на издаване               

Наименование на учебното заведение от където е издадено

 

  1.  

Таня Сашева Станчева

 

18,00

Е-10/067947

640 -10

16.06.2010 г.

ОУ”Св. Климент”-Юпер

  1.  

Анифе Ибрахим Юмук

 

18,00

Е-10/067923

1857-02

16.06.2010 г.

ОУ”Н.Й.Вапцаров”-Севар

  1.  

Бирсен Ахмед Ниязи

 

18,00

Е-10/067403

537-5

15.06.2010 г.

ОУ”Хр. Ботев”- Брестовене

  1.  

Наджие Алиева Неджибова

 

18,00

Е-10/067410

544-12

15.06.2010 г.

ОУ”Хр. Ботев”- Брестовене

  1.  

Онур Гюрселов Зайкъров

 

17,81

Е-10/067887

2587-13

15.06.2010 г.

ОУ „ Хр.Смирненски”-Кубрат

  1.  

Ванеса Юлиянова Върбанова

 

16,81

Е-10/067521

2568-4

15.06.2010 г.

СОУ„Хр.Ботев”-Кубрат

  1.  

Сунай Севгинов Яхов

 

16,81

Е-10/067416

550-18

15.06.2010 г.

ОУ”Хр. Ботев”- Брестовене

  1.  

Сенай Севгинов Яхов

 

16,75

Е-10/067415

549-17

15.06.2010 г.

ОУ”Хр. Ботев”- Брестовене

  1.  

Мерлин Мустафа Шюкрю

 

16,56

Е-10/067884

2584-10

15.06.2010 г.

ОУ”Хр.Смирненски”-Кубрат

  1.  

Йоана Марчел Глушченко

 

16,50

Е-10/067534

2580-16

15.06.2010 г.

СОУ „ Хр.Ботев”-Кубрат

  1.  

Милена Никиева Иванова

 

15,38

Е-10/067409

543-11

15.06.2010г.

ОУ”Хр. Ботев”- Брестовене

  1.  

Сезен Бейнур Ибраим

 

15,00

Е-10/067560

2605-41

15.06.2010 г.

СОУ „ Хр.Ботев”-Кубрат

  1.  

Асибе Бейти Расим

 

14,31

Е-10/067402

536-4

15.06.2010 г.

ОУ”Хр. Ботев”- Брестовене

  1.  

Бони Георгиева Великова

 

14,25

Е-10/067875

2576-2

15.06.2010 г.

ОУ”Хр.Смирненски”-Кубрат

  1.  

Илона Цветомирова Цанкова

 

14.06

Е-10/067533

2579-15

15.06.2010 г.

СОУ „ Хр.Ботев”-Кубрат

  1.  

Лаура Георгиевна Симова

 

13,85

Е-10/067555

2600-36

15.06.2010 г.

СОУ „ХР.Ботев”-Кубрат

  1.  

Пламен Йорданов Пеев

 

13,69

Е-10/067540

2586-22

15.06.2010 г.

СОУ „ Хр.Ботев”-Кубрат

  1.  

Илиян Игнатов Игнатов

 

13,31

Е-10/067532

2578-14

15.06.2010 г.

СОУ „ Хр.Ботев”-Кубрат

  1.  

Георги Тодоров  Тодоров

 

12,38

Е-10/067525

2572-8

15.06.2010 г.

СОУ „Хр.Ботев”-Кубрат

  1.  

Весела Атанасова Веселинова

 

12,38

Е-10/067522

2569-5

15.06.2010 г.

СОУ „ ХР.Ботев”-Кубрат

  1.  

Магдалена Галинова Георгиева

 

16,60

Е-10/067942

635-5

16.06.2010 г.

ОУ”Св. Климент”- Юпер

  1.  

Петя Валентинова Великова

 

13,87

Е-10/067945

638-8

16.06.2010 г.

ОУ”Св. Климент”-Юпер

  1.  

Цветомир Светлинов Ценков

 

12,38

Е-10/067541

2587-23

15.06.2010 г.

СОУ „ Хр.Ботев”-Кубрат

  1.  

Ангела Мариан Димитрова

 

12,19

Е-10/067518

2566-2

15.06.2010г.

СОУ „ Хр.Ботев”- Кубрат

  1.  

Кристиан Павлинов Кацарски

 

11,38

Е-10/067537

2583-19

15.06.2010г.

СОУ „Хр.Ботев „-Кубрат

С П И С Ъ К

на записаните ученици в 9 /девети / клас – непрофилирано обучение в СОУ»Хр.Ботев» - Кубрат -след трето класиране

2010 / 2011 г.

Име,презиме,фамилия

 

Бал

Серия

Рег. №

Дата на издаване               

Наименование на учебното звидение   заведение  от където е ИЗДАДЕ   издадено

 

1

Айлин Айдънова Алиева

 

16,44

Е-10/067399

533-1

15.06.2010 г.

ОУ”Хр. Ботев”- Брестовене

2

Расим Мехмедов Таиров

 

13,13

Е-10/067411

545-13

15.06.2010 г.

ОУ”Хр. Ботев”- Брестовене

3

Мюрен Веселинов Савов

 

12,69

Е-10/067885

2585-11

15.06.2010г.

ОУ”Хр.Смирненски”-Кубрат

4

Мерлин Бахар Зейнал

 

12,25

Е-10/067556

2601-37

15.06.2010 г.

СОУ”Хр.Ботев”-Кубрат

5

Александър Славков Веселинов

 

12,19

Е-10/067546

2591-27

15.06.2010г.

СОУ „Хр.Ботев”-Кубрат

6

Осман Хамза Осман

 

12,06

Е-10/067893

2594-20

22.06.2010г.

ОУ”Хр.Смирненски”-Кубрат

7

Сезел Сезгин Белкия

 

11,94

Е-10/067559

2604-40

15.06.2010г.

СОУ „ Хр.Ботев”- Кубрат

8

Фатме Шамсиева Юсеинова

 

11,77

Е-10/067418

552-20

15.06.2010г.

ОУ „Хр.Ботев -Брестовене

9

Никола Иванов Гецов

 

10,81

Е-10/067539

2585-21

15.06.2010г.

СОУ”Хр.Ботев”-Кубрат

10

Нурджан Недимов Шабанов

 

10,75

Е-10/067557

2602-38

15.06.2010г.

СОУ „ Хр.Ботев”-Кубрат

11

Калин Красимиров Петров

 

10,74

Е-10/067554

2599-35

15.06.2010г.

СОУ”Хр.Ботев”-Кубрат

12

Ангел Красимиров Иванов

 

10,69

Е-10/067547

2592-28

15.06.2010г.

СОУ „ Хр.Ботев”-Кубрат

13

Ерме Бехчетова Шефкъева

 

10,00

Е-10/067406

540-8

15.06.2010г.

ОУ”Хр. Ботев”- Брестовене

14

Кристиан Георгиев Костадинов

 

10,00

Е-10/067536

2582-18

15.06.2010г.

СОУ”Хр.Ботев”-Кубрат

15

Ебру Илиянова Илиева

 

9,94

Е-10/067529

2575-11

15.06.2010г.

СОУ „ Хр.Ботев”-Кубрат

16

Шенай Шинаси Вели

 

15,75

Е-10/067918

363-15

15.06.2010г.

ОУ”В. Левски” - Беловец

17

Александър Иванов Михайлов

 

9,56

Е-10/067545

2590 -26

15.06.2010г.

СОУ „ Хр.Ботев”- Кубрат

18

Симона Хараламбева Хараламбева

 

9,50

Е-10/067565

2610 -46

28.06.2010г.

СОУ „Хр.Ботев”-Кубрат

19

Аксел Фикрет Карахюсеин

 

9,44

Е-10/067544

2589-25

15.06.2010г.

СОУ „Хр.Ботев”-Кубрат

20

Айдън Бейзат Ахмед

 

9,38

Е-10/067543

2589-24

15.06.2010г.

СОУ „Хр.Ботев”-Кубрат

21

Айдън Мюмюн Юмер

 

9,13

Е-10/067517

2565-1

15.06.2010г.

СОУ „ Хр.Ботев”- Кубрат

22

Фатме Мердан Емин

 

СОП

Удостоверение

299-124

15.06.2010г.

СОУ „ Хр.Ботев”- Кубрат

23

ДеницаИвоваНеделчева                        

 

СОП

Удостоверение

298-123

15.06.2010г.

СОУ „ Хр.Ботев”- Кубрат

24

Габриел Ивов Иванов

 

 

Е-10/042384

843-30

01.07.2010 Г.

ПГТ ”Проф. Асен Златаров”-Варна

 
Тестове за първи клас
There are no translations available.

На вниманието на родителите на първокласниците:

Уважаеми родители

     Уведомяваме ви, че на 2.IX от 17:30 ч. ще се проведе родителска среща за I клас в сградата на началния курс. От 7 до 10 септември ще се проведат тестовете за проверка на готовността на децата за първи клас, както следва:

7.IX

1а клас

1б клас

Алекс Андреев Василев

Александър Цветомиров Стоянов

Александра Златкова Димитрова

Анел Мехмедова Абтулова

Али Шабанов Ахмедов

Атила Хюсеин Хасан

Ангел Петров Коцев

Вели Хюсеин Ферад

Арзу Бейханова Мехмедова

Весиле Асение Юмерова

Белослава Цветомирова Божилова

Георги Делянов Рашков

Берна Али Косулу

Дениз Осман Ибрям

 

8.IX

1а клас

1б клас

Вероника Йорданова Иванова

Десислава Николаева Пенкова

Виктор Невенов Добрев

Дефне Гюнелова Фаридинова

Димитър Атанасов Веселинов

Джем Хасан Пехливан

Донка Красимирова Иванова

Дилияна Емилова Великова

Едис Шабан Емин

Изел Мустафова Халилова

Есра Еминова Фикретова

Исил Хюсеин Карасюлейман

Людмил Николаев Николаев

Мелис Севгинова Зекишева

 

9.IX

1а клас

1б клас

Мария Миленова Валентинова

Наталия Миленова Петрова

Мартина Тошкова Маринова

Никол Ивайлова Димитрова

Неджиб Сезер Наим

Петя Миленова Тодорова

Николай Найденов Николаев

Преслав Андон Русев

Николай Петков Петков

Росен Атанасов Попов

Росен Николаев Христо

Руди Даниелов Петров

Севим Ешреф Ахмед

Сезин Тунчер Шефкет

 

10.IX

1а клас

1б клас

Селин Сезгинова Наимова

Селин Динчер Исуф

Сесилия-Фелисия  Бориславова Митева

Селим Зихниева Нухова

Танжу Танер Вели

Сибел Садъкова Хасанова

Теодор Тодоров Николов

Тунджай Тезгюл Исмаилов

Тунар Танелов Мехмедов

Християна Мариянова Димитров

 Християна Петрова Христова

Цветелина Пламенова Великова

Христо Венелинов Димитров

Цветомира Десиславова Димитрова

 
Списък на учениците за 1 клас
There are no translations available.

Списък на учениците от първи „а”  клас

 

Класен ръководител: Т.Попова

 

Име

1.

Алекс Андреев Василев

2.

Александра Златкова Димитрова

3.

Али Шабанов Ахмедов

4.

Ангел Петров Коцев

5.

Арзу Бейханова Мехмедова

6.

Белослава Цветомирова Божилова

7.

Берна Али Косулу

8.

Вероника Йорданова Иванова

9.

Виктор Невенов Добрев

10.

Димитър Атанасов Веселинов

11.

Донка Красимирова Иванова

12.

Едис Шабан Емин

13

Есра Еминова Фикретова

14.

Людмил Николаев Николаев

15.

Мария Миленова Валентинова

16.

Мартина Тошкова Маринова

17.

Неджиб Сезер Наим

18.

Николай Найденов Николаев

19.

Николай Петков Петков

20.

Росен Николаев Христов

21.

Севим Ешреф Ахмед

22.

Селин Сезгинова Наимова

2

Сесилия-Фелисия  Бориславова Митева

24.

Танжу Танер Вели

25.

Теодор Тодоров Николов

26.

Тунар Танелов Мехмедов

27.

 Християна Петрова Христова

28.

Христо Венелинов Димитров


Списък на учениците от първи „б”  клас  с класен ръководител

Нели Добрева

 

 

 

Име , презиме , фамилия

1

Александър Цветомиров Стоянов

2

Анел Мехмедова Абтулова

3

Атила Хюсеин Хасан

4

Вели Хюсеин Ферад

5

Весиле Асение Юмерова

6

Георги Делянов Рашков

7

Дениз Осман Ибрям

8

Десислава Николаева Пенкова

9

Дефне Гюнелова Фаридинова

10

Джем Хасан Пехливан

11.

Дилияна Емилова Великова

12

Изел Мустафова Халилова

13

Исил Хюсеин Карасюлейман

14

Мелис Севгинова Зекишева

15

Наталия Миленова Петрова

16

Никол Ивайлова Димитрова

17

Петя Миленова Тодорова

18

Преслав Андон Русев

19

Росен Атанасов Попов

20

Руди Даниелов Петров

21

Сезин Тунчер Шефкет

22

Селин Динчер Исуф

23

Селим Зихниева Нухова

24

Сибел Садъкова Хасанова

25

Тунджай Тезгюл Исмаилов

26

Християна Мариянова Димитров

27

Цветелина Пламенова Великова

28

Цветомира Десиславова Димитрова

 

 

 
ОЦЕНКИ ОТ ИЗПИТИТЕ ПО БЕЛ И МАТЕМАТИКА НА 7 клас
There are no translations available.

ОЦЕНКИ ОТ ИЗПИТИТЕ ПО БЕЛ И МАТЕМАТИКА

НА 7 клас ТУК И ТУК

 
Международен панаир на науката - Румъния
There are no translations available.

Румъния

 

На 24.04.2010г. в гр. Букурещ ученици от нашето училище участваха в Международен панаир на науката. На проявата домакинства катедрата по физика на румънското училищеIon Barbu. Панаирът се проведе в направленията: "Реален експеримент" и "Екологичен проект". В раздела "Реален експеримент" нашите ученици заеха всички призови места. Първо място спечели  проекта "Слънчев котлон” представен от Ралица Николаева, Боряна Радева, Димитър Младенов и Павел Илиев. Две втори места за проекта „Електропроводимост” – представен от Стоил Ганев и за проекта „Топлопроводимост на металите” , представен от Цветелина Стефанова и Дияна Драгнева. Третото място спечелиха Памела Няголова и Пламен Пеев със ”Свойства на металите”. Отлично се представиха и Мелинда Даниел и Красимира Крумова в направлението "Екологичен проект"  като спечелиха трето място с проекта "Компостирането- решение на проблема с органичните отпадъци". Ръководители на нашите ученици бяха: Глен Бриджмън, Елка Димитрова, Любка Мишева, Росица Христова и Валентина Петрова.

ГАЛЕРИЯ

 
« StartPrev31323334353637383940NextEnd »

Page 32 of 41
farmakosha.com