Български (България)English (United Kingdom)

Visitors

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterДНЕС1177
mod_vvisit_counterВЧЕРА1307
mod_vvisit_counterТАЗИ СЕДМИЦА9733
mod_vvisit_counterТОЗИ МЕСЕЦ29007
mod_vvisit_counterВСИЧКО2192326
first
  
last
 
 
start
stop
Home NEWS
НОВИНИ
Прием за учебната 2021/2022 година График на дейностите по приемане на ученици след завършeно основно образование (VII клас)
There are no translations available.

 

Прием за учебната 2021/2022 година

График на дейностите по приемане на ученици след завършeно основно образование (VII клас)

 

Вид дейност

Срок

1.      

Получаване на служебна бележка с оценките от приемните изпити

до 01.07.2021 г. 

2.      

Подаване на документи за участие в приема на ученици по Наредба № 10 от 01.09.2016 г. Писмено уведомяване на учениците за допускането им до участие в приема

05 - 07.07.2021 г.

3.      

Обявяване на списъците с приетите ученици на първи етап на класиране

до 13.07.2021 г. 

4.      

Записване на приетите ученици на първи етап на класиране или подаване на заявление за участие във втори етап на класиране

 до 16.07.2021 г. 

5.      

Обявяване на списъците с приетите ученици на втори етап на класиране

до 20.07.2021 г.

6.      

Записване на приетите ученици на втори етап на класиране

до 22.07.2021 г.

7.      

Обявяване на записалите се ученици и броя на незаетите места след втори етап на класиране

23.07.2021 г.

8.      

Подаване на документи за участие в трети етап на класиране

26-27.07.2021 г. 

9.      

Обявяване на списъците с приетите ученици на трети етап на класиране

 29.07.2021 г. 

10.   

Записване на приетите ученици на трети етап на класиране

30.07.2021 г. 

11.   

Обявяване на записалите се ученици и броя на незаетите места след трети етап на класиране

до 02.08.2021 г.

12.   

Попълване на незаетите места след трети етап на класиране и записване

определя се от директора до 10.09.2021 г. вкл.

13.   

Утвърждаване на осъществения държавен план прием

до 14.09.2021 г. вкл.

 

 
Състезание за майсторско управление на велосипед по модулна площадка
There are no translations available.

На 07.06.2021 г. в двора на СУ "Христо Ботев" се проведе състезание за майсторско управление на велосипед по модулна площадка, организирано от Комисията по БДП към училището, класните ръководители на V и VI клас, Илиян Илиев и Сийка Русева. 

За жури на състезанието бяха поканени служители на РУ на МВР гр. Кубрат - инсп. В.Стоилова, мл.п. Й.Пеев и мл.п.и. П.Ганчев. Наградите за победителите бяха осигурени с любезното съдействие на Кмета на Община Кубрат и директор на СУ "Христо Ботев".

След оспорвано състезание и много емоции се получи следното класиране:

МОМИЧЕТА:

1 място: Селин Шакирова - 6б клас

2 място: Нора Михайлова - 6б клас

3 място: Мариела Маринова - 6б клас

МОМЧЕТА

1 място: Димитър Димитров - 6б клас

2 място: Анъл Ахмедов - 6б клас

3 място: Свилен Стоянов - 5б клас

На всички участници бяха раздадени грамоти и поощрителни награди, осигурени от училището.

 
График за допълнителни компенсиращи мерки за учениците от 1. до 3. клас в условията на преустановен присъствен образователен процес в условията на COVID-19
There are no translations available.

 

Организатор

Клас

Вид дейност

Ръководител

Място на провеждане

Дата

Ден

Час

СУ „Христо Ботев”

1., 2. и 3.клас

Занимания по интереси

Зоя

Калинова

Корпус 3

От 07.06 до.17.06.

2021

Весеки ден

от 9.00 ч. – 10.10 ч.

СУ „Христо Ботев”

3. клас

Допълнителна  работа по  БЕЛ

Татяна  Попова

Корпус 3

От 03.06 до.10.06.

2021

Весеки ден

от 10.00 ч. – 11.30 ч.

СУ „Христо Ботев”

2. клас

Занимания по интереси - танци

Валентина Димитрова

Корпус 1

03.06.2021

07.06.2021

10.06.2021

Четвъртък

Понеделник

четвъртък

16.00 ч.

 
Списъци с приетите след първо класиране ученици в първи клас за учебната 2021/2022 година
There are no translations available.

Списък на учениците от  I А клас за учебната 2021/2022 година

Класен ръководител: Нуршен Халилова

              

 

Име, презиме, фамилия

      1.

Акън Юсуф Юмук

  2.

Алейна Нехран Алиева

3.

Берин Беркант Ахмед

4.

Бирджан Нежми Ружди

5.

Велислав Светлинов Атанасов

6.

Даниела Николова Монева

7.

Даяна Николаева Димитрова

8.

Джейда Гюнерова Халибрямова

9.

Дилара Ерол Осман

10.

Езел Невин Хасан

11.

Ерай Ердемов Невзатов

12.

Жулиан Кристоф Жан-Габриел Отт

13.

Здравко Асенов Атанасов

      14.

Илкай Шенол Исмаил

15.

Катерина Владиславова Христова

16.

Лъчезара Станимирова Стоянова

17.

Ниляй Сунай Тунджелова

18.

Рая Найденова Йосифова

19.

Сиана Иванова Иванова

20.

Хрисим Атанасов Атанасов

21.

Ялчин-Тео Илтер Незамедин

22.

Ясемин Яхова Мехмедова

 


Списък на учениците от  I Б клас за учебната 2021/2022 година 

Класен ръководител: Пламена Овчарова

Име, презиме, фамилия

1.

Анъл Шакир Ешреф

2.

Арда Илхани Мюджеиб

3.

Бесте Акифова Ведетова

4.

Виктория Дениславова Стефанова

5.

Виктория Наташева Де Ганс

6.

Габриела Стилиянова Йорданова

7.

Даниел Димитров  Данчев

8.

Десислава Маринова Иванова

9.

Джан Али Хюсеин

10.

Джихан Октай Ахмед

11.

Еляй Ертанова Мямдуева

12.

Емир Мелих Ердинч

13.

Емира Невин Мустафова

14.

Ендер Сюлейман Ергин

15.

Ефекан Мехмед

16.

Ивелин Калоянов Енчев

17.

Магдалена Стоянова Младенова

18.

Мелек Ахмедова Фикретова

19.

Неитан Василев Банчев

20.

Серкан Садък Мехмед

21.

Толга Рамадан Мустафа

22.

Хира Йозгюр Гюмюш

 

 

 

 

Списък на учениците от  I В клас за учебната 2021/2022 година

  Класен ръководител: Елка Игнатова

Име, презиме, фамилия

1.

Амира Тамерова Рамаданова

2.

Берат Гюнай Ферад

3.

Венсан Джулент Фикретов

4.

Волена Вилимирова Тошева

5.

Дамян Петров Димитров

6.

Даниел Мирославов Йорданов

7.

Добромир Енчев Енчев

8.

Донитеа  Ивайлова  Великова

9.

Евгени Каменов Кирилов

10.

Енес Ниязи Ахмед

11.

Еге  Ергинов Реджебов

12.

Еге Мюмюн Хасан

13.

Емилия Емилиянова   Цветомирова

14.

Емир Гюнай Али

15.

Здравко Каменов Кирилов

16.

Миа-Валена Руменова Йорданова

17.

Санем   Сунаева   Ибрахимова

18.

Селен   Ибрахим   Серджан

19.

Полин    Християнова  Стефанова

20.

Рая   Илиева   Илиева

21.

Селиме Шураева   Мехмедова

22.

Цветомира   Невенова   Митева



 
Заповед №РД09-1028/29.04.2021 г. на МОН за обучението на учениците в периода от 01.05.2021 до 31.05.2021 г.
There are no translations available.

Заповед №РД09-1028/29.04.2021 г. на МОН за обучението на учениците в периода от 01.05.2021 до 31.05.2021 г.

 
« StartPrev12345678910NextEnd »

Page 3 of 34
farmakosha.com