Български (България)English (United Kingdom)

Visitors

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterДНЕС104
mod_vvisit_counterВЧЕРА1106
mod_vvisit_counterТАЗИ СЕДМИЦА1210
mod_vvisit_counterТОЗИ МЕСЕЦ17288
mod_vvisit_counterВСИЧКО2151824
first
  
last
 
 
start
stop
Home NEWS
НОВИНИ
Процедура за провеждане на търг с тайно наддаване, за отдаване под наем на земеделски земи, собственост на СУ „Христо Ботев”
There are no translations available.

 
Откриване на процедура за провеждане на търг с тайно наддаване, за отдаване под наем на земеделски земи, собственост на СУ „Христо Ботев”
There are no translations available.

Откривам процедура за провеждане на търг с тайно наддаване, за отдаване под наем на земеделски земи, собственост на СУ „Христо Ботев”

 

 
Записване на приети в 8. клас ученици
There are no translations available.

Записване на приети в 8. клас ученици

Скъпи ученици, уважаеми родители,

            Записването на учениците, които са приети в 8. клас на СУ „Христо Ботев“ – град Кубрат, става чрез подаване на документи за прием в стая 225 от 8:00 до 14:00 ч. и в Библиотеката от 14:00 до 16:00 ч.

1.     Записване след първо класиране: 14–16 юли 2021 година или подаване на заявление за участие във втори етап на класирането;

2.     Записване след второ класиране: 21–22 юли 2021 година;

3.     Записване след трето класиране: 30 юли 2021 година.

          

  При записване родителите/настойниците или упълномощени от тях с нотариално пълномощно лица предоставят следните документи:

Ø  За приетите в паралелка Профил „Чужди езици – Английски език“ - попълнен (по образец) пакет документи, включващ Заявление за записване, съдържащо данни за ученика и родителите, Заявление за избора на учебни предмети, които се изучават като ИУЧ и за модул „Спорт“ и Декларация за съгласие за обработка на лични данни, Оригинал на Свидетелството за основно образование и копие на Удостоверение за раждане.

  1. Заявление-тук;

   2. Декларация за информирано съгласие-тук;

Ø  За приетите в паралелка Профил „Природни науки“ - попълнен (по образец) пакет документи, включващ Заявление за записване, съдържащо данни за ученика и родителите, Заявление за избора на учебни предмети, които се изучават като ИУЧ и за модул „Спорт“ и Декларация за съгласие за обработка на лични данни, Оригинал на Свидетелството за основно образование и копие на Удостоверение за раждане.

  1. Заявление-тук;

   2. Декларация за информирано съгласие-тук;

Ø  В началото на учебната година ученикът трябва да представи лична здравна профилактична карта с пълен имунизационен статус по дати, издадена от личния лекар.

 

Ø  Заявление за участие във втори етап на класирането за учениците, които НЕ са приети в по предно желание.

 [за изтегляне натиснете тук].

 
ОТЧЕТ за касовото изпълнение на бюджета с натрупване от 01.01.2021г. до 30.06.2021г.
There are no translations available.

ОТЧЕТ за касовото изпълнение на бюджета с натрупване от 01.01.2021г. до 30.06.2021г. - ТУК

 
Класирани ученици за участие в НП „Отново заедно“
There are no translations available.

СЪОБЩЕНИЕ

След като разгледа подадените заявления от ученици  за участие в НП „Отново заедно“, на базата на приети от ПС критерии, комисията определена със Заповед №  523/23.06.2021 г. на директора на СУ „Христо Ботев“ одобри за участие в програмата следните ученици:

 

 

име

клас

общ брой точки

М/Ж

1

Патрисия Маринова Димитрова

6

17

Ж

2

Нора Миленова Михайлова

6

16

Ж

3

Даниел Ивайлов Величков

6

15

М

4

Мариела Мирославова Маринова

6

15

Ж

5

Ирем Недим Расимова

7

15

Ж

6

Денислав Георгиев Енчев

6

13

М

7

Траяна Иванова Делева

8

13

Ж

8

Гергана Атанасова Атанасова

8

13

Ж

9

Аляра Тамерова Ремзиева

9

13

Ж

10

Антон Пламенов Петров

5

12

М

11

Гамзе Мюмюн Хасан

5

12

Ж

12

Сезен Сунай Мехмед

5

12

Ж

13

Преслав Мирославов Йорданова

6

12

Ж

14

Никола Живков Мичев

6

12

М

15

Магдалена Илиянова Енчева

6

12

Ж

16

Аника Миткова Иванова

9

12

Ж

17

Селин Алкин Неби

10

12

Ж

18

Десислава Момчилова Банчева

10

12

Ж

19

Дерия Алтънай Кър

10

12

Ж

20

Християна Димитрова Няголова

10

12

Ж

21

Арнел Джюнейт Кедик

10

12

Ж

22

Ния Павлинова Данаилова

10

12

Ж

23

Хелин Ерханова Бейрактарова

10

12

Ж

24

Росен Николаев Христов

11

12

М

25

Арзу Метин Мейсуд

5

11

Ж

26

Симон Атанасов Атанасов

6

11

М

27

Ралица Цветомирова Беремска

6

11

Ж

28

Мирослав Ангелов Митев

7

11

М

29

Дамла Юзджан Фейзи

7

11

Ж

30

Синем Турханова Хюсеинова

6

11

Ж

31

Доника Емилова Димитрова

8

11

Ж

32

Драгомир Стоянов Стоянов

8

11

М

33

Преслава Павлинова Коджахристова

9

11

Ж

34

Каан Самир Велиев

9

11

М

35

Хелин Инджи Синадънлъ

10

11

Ж

36

Ивайло Валентинов Асенов

8

11

М

37

Бианка Николова Илиева

6

10

Ж

38

Илиян Боянов Ряховлиев

7

10

М

39

Йорданка Маривнова Иванова

7

10

Ж

40

Жаклин Еркан Мехмедова

7

10

Ж

41

Иляйза Ертанова Рейханова

6

10

Ж

42

Петко Маринов Иванов

6

9

М

43

Десислава Атанасова Веселинова

10

9

Ж

44

Беатрис Деянова Великова

10

9

Ж

 

Ръководители на групите:

1.     Валентина Петрова Димитрова

2.     Анелия Иванова Георгиева

3.     Илиян Йорданов Илиев

4.     Борислав Руменов Борисов

 
« StartPrev12345678910NextEnd »

Page 1 of 33
farmakosha.com