Български (България)English (United Kingdom)

Visitors

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterДНЕС566
mod_vvisit_counterВЧЕРА1181
mod_vvisit_counterТАЗИ СЕДМИЦА566
mod_vvisit_counterТОЗИ МЕСЕЦ34234
mod_vvisit_counterВСИЧКО1817772
first
  
last
 
 
start
stop
Home NEWS Резултати от първото класиране за прием на ученици в ПЪРВИ КЛАС за учебната 2020/2021 година
Резултати от първото класиране за прием на ученици в ПЪРВИ КЛАС за учебната 2020/2021 година
There are no translations available.

 

 

СПИСЪК НА УЧЕНИЦИТЕ ОТ 1.а КЛАС

за 2020/2021 учебната година

Номер

Име на ученика

Населено място

1.      

Александра Пламенова Атанасова

гр. Кубрат

2.      

Алпай Адем Хаири

с. Задруга

3.      

Бейза Сезгин Хамдиева

с. Точилари

4.      

Беркай Сураев Алиев

с. Севар

5.      

Бусе Серхан Лютви

с. Точилари

6.      

Ванеса Диянова Иванова

гр. Кубрат

7.      

Владимир Димитров Коцев

гр. Кубрат

8.      

Вяра Владиславова Христова

гр. Кубрат

9.      

Ерен Яхов Мехмедов

гр. Кубрат

10.   

Мелих Мехмед Алиш

с. Задруга

11.   

Мирел Ефраимова Юсуфова

с. Сеслав

12.   

Надежда Бориславова Иванова

гр. Кубрат

13.   

Нур-Али Мехмедов Фикриев

с. Севар

14.   

Патрик Станиславов Тодоров

гр. Кубрат

15.   

Седеф Шакир Ърфан

с. Севар

16.   

Селин Цветелинова Атанасова

с. Сеслав

17.   

Ферай Фаридин Феим

с. Бисерци

18.   

Христо Петков Христов

гр. Кубрат

 

 

Класен ръководител:

                            Добринка Илиева

 

 

 

 

 

 

 

 

                             

СПИСЪК НА УЧЕНИЦИТЕ ОТ 1.б КЛАС

за 2020/2021 учебната година

Номер

Име на ученика

Населено място

1.      

Адриан Адрианов Асенов

 

2.      

Боряна Бориславова Борисова

гр. Кубрат

3.      

Бурак Кенан Бюрхан

с. Беловец

4.      

Виктор Илиянов Илиев

с. Беловец

5.      

Виктор Мартинов Маринов

гр. Кубрат

6.      

Гамзе Севдалинова Николова

гр. Кубрат

7.      

Даяна Павлинова Петрова

гр. Кубрат

8.      

Денис Мустафов Паша

гр. Кубрат

9.      

Димана Илиева Димитрова

гр. Кубрат

10.   

Елена Емилиянова Великова

гр. Кубрат

11.   

Мария Ивелинова Георгиева

гр. Кубрат

12.   

Мартин Стефанов Стефанов

гр. Кубрат

13.   

Мелиса Ерджанова Акифова

гр. Кубрат

14.   

Натали Светломирова Костадинова

гр. Кубрат

15.   

Семих Сезгинов Салиев

с. Бисерци

16.   

Сечил Севин Неждет

с. Задруга

17.   

Християн Деянов Христов

гр. Кубрат

 

Класен ръководител:

                             Цветомира Стоянова

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

СПИСЪК НА УЧЕНИЦИТЕ ОТ 1.в КЛАС

за 2020/2021 учебната година

 

Име, презиме, фамилия

Адрес

1.

Алмина Танжу Фетта

гр. Кубрат

2.

Анна- Мария Георгиева Маринова

с. Савин

3.

Алпер Илиязов Хасанов

с. Точилари

4.

Беркай Беркант Исмаил

с. Беловец

5.

Берчан Гюнаев Хюсеинов

гр. Кубрат

6.

Дефне Хасан Юсеин

с. Точилари

7.

Доротея Димитрова Димитрова

гр. Кубрат

8.

Едиз Елман Шезаир

гр. Кубрат

9.

Зейнеб Сейханова Селиманова

гр. Кубрат

10.

Керем Хасан Пехливан

с. Горичево

11.

Кристияна Петрова Петрова

гр. Кубрат

12.

Лазарин Стефанов Стефанов

гр. Кубрат

13.

Митко Милославов Митков

гр. Кубрат

14.

Ниляй Тунжер Мюмюн

гр. Кубрат

15.

Сезен Динчер Исуф

гр. Кубрат

16.

Селен  Левент  Раим

гр. Кубрат

17.

Сиана Петрова Петрова

гр. Кубрат

18.

Умут Танер Мехмед

гр. Кубрат

 

             Класен ръководител:

                                          Анастасия Михайлова

 

 

 

 

 

 
farmakosha.com