Български (България)English (United Kingdom)

Visitors

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterДНЕС226
mod_vvisit_counterВЧЕРА346
mod_vvisit_counterТАЗИ СЕДМИЦА3168
mod_vvisit_counterТОЗИ МЕСЕЦ1431
mod_vvisit_counterВСИЧКО1572491
first
  
last
 
 
start
stop
Home NEWS Списъци на учениците от 5 клас
Списъци на учениците от 5 клас
There are no translations available.

Списък на учениците от 5 а клас

 

Име

Презиме

Фамилия

1.                  

Алпай

Аднан

Хъкмет

2.                  

Антония

Петрова

Иванова

3.                  

Венислава

Георгиева

Георгиева

4.                  

Виктория

Красимирова

Христова

5.                  

Даниел

Николаев

Василев

6.                  

Даниела

Златкова

Димитрова

7.                  

Джулияна

Руменова

Енева

8.                  

Димитър

Георгиев

Димитров

9.                  

Емре

Хасан

Осман

10.             

Ивайло

Атанасов

Василев

11.             

Инна

Владимирова

Иванова

12.             

Кенан

Кямуран

Ремзи

13.             

Любомир

Миленов

Петров

14.             

Мелиса

Илхан

Неджати

15.             

Меркан

Назъмов

Ахмедов

16.             

Мерт

Аднен

Махмуд

17.             

Милан

Василев

Стоилов

18.             

Назмие

Ибрямова

Февзиева

19.             

Нелина

Илиева

Асенова

20.             

Осман

Севимов

Османов

21.             

Радостина

Валентинова

Върбанова

22.             

Сечил

Орханова

Назъмова

23.             

Симге

Мертин

Мехди

24.             

Шейда

Илханова

Шазаирова

 

 

Класен ръководител: Найден Нанев

Списък на учениците от 5 б клас

Име

Презиме

Фамилия

1.                  

Аляра

Тамерова

Ремзиева

2.                  

Аника

Миткова

Иванова

3.                  

Аян

Адемов

Хъкметов

4.                  

Баръш

Хасанов

Шеремедов

5.                  

Берна

Нурай

Фаикова

6.                  

Борис

Пламенов

Сейков

7.                  

Венелин

Димитров

Христов

8.                  

Виктор

Десиславов

Димитров

9.                  

Владимир

Валентинов

Денчев

10.             

Владислав

Драгомиров

Симеонов

11.             

Гизем

Ремзиева

Зейнулова

12.             

Делисия

Георгиева

Маринова

13.             

Десимир

Иванов

Йорданов

14.             

Джерем

Шурай

Исмет

15.             

Джесика

Сергеева

Панкова

16.             

Зорница

Пламенова

Великова

17.             

Красина

Десимирева

Крумова

18.             

Кристоф

Генадиев

Маринов

19.             

Мелин

Гюнан

Ахмед

20.             

Мурат

Тунчер

Шефкет

21.             

Преслава

Павлинова

Коджахристова

22.             

Селин

Бюлент

Хъкмет

23.             

Селис

Тезгинова

Османова

24.             

Тюлин

Зияидинова

Кемалидинова

 

Класен ръководител: Марина Йорданова

 
farmakosha.com